Калуський ліцей ім. Дмитра Бахматюка є лідером в області за кількістю перемог на ІІІ етапі олімпіад!

Учні Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка вкотре здобули найбільшу в області кількість перемог на ІІІ етапі олімпіад!

 

За результатами ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів (за кількістю перемог), які засвідчені відповідними протоколами, розміщеними на сайті Івано-Франківського ОІППО, у 2022 році Калуський ліцей ім. Дмитра Бахматюка вкотре став ЛІДЕРОМ серед закладів загальної середньої освіти області.

Загалом цьогоріч ліцеїсти, які змагалися в олімпіадах обласного рівня, вибороли 30 призових місць. Серед них: 3 – І, 15 – ІІ, 12 – ІІІ.

Слід відзначити, що першу п’ятірку за кількістю переможців, окрім нашого ліцею, склали такі освітні заклади області:

  • Івано-Франківський ліцей №5 – 26 призових місць;
  • Ліцей ім. Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради – 25 призових місць;
  • Коломийський ліцей №9 – 22 призові місця;
  • Ліцей ім. Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради – 20 призових місць.

Відомості про олімпійські перемоги, здобуті ліцеїстами цього року, містяться у зведеній таблиці.

 

Переможці ІІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

у 2021-2022 н.р.

 

Предмет ПІБ учня Клас Місце Учитель
Екологія Овчар Катерина Олександрівна 10-А ІІ Лойош Г.П.
Німецька мова Голубовська Юлія Олександрівна

Бикович Анна Костянтинівна

Шелешко Ілона Миколаївна

9-В

9-В

11-Б

ІІІ

ІІ

ІІІ

Данилів Г.М.

Данилів Г.М.

Смольська І.Б.

Польська мова Копалівська Юлія Ігорівна 11-Б ІІІ Сербін О.В.
Астрономія Савчій Артур Зорянович 11-Б ІІІ Безушко О.М.
Правознавство

 

Шелешко Ілона Миколаївна

Тимчишин Валентин Володимирович

11-Б

9-Б

ІІ

ІІ

Забавська О.І.

Забавська О.І.

Математика Псюк Юрій Михайлович 8-А І Василишин Т.Б.,

Клепій В.О.

Англійська мова Тинда Діана Володимирівна

Федун Марія Богданівна

9-А

10-Б

ІІ

ІІІ

Токар І.Б.

Шевчук І.М.

Історія Стадник Владислав Віталійович

Старчевський Владислав Анатолійович

Тимків Анастасія Любомирівна

8-А

9-В

9-Б

ІІ

ІІІ

ІІІ

Забавська О.І.

Забавська О.І.

Дороніна О.Р.

Хімія Псюк Юрій Михайлович

Дзюбановська Катерина Романівна

Бобяк Юлія Олегівна

8-А

8-В

10-Б

ІІ

ІІ

ІІІ

Гетьманчук О.С.

Гетьманчук О.С.

Гетьманчук О.С.

Українська мова та література Голубовська Юлія Олександрівна

 

Заліщук Тетяна Іванівна

9-В

 

11-А

І

 

ІІІ

Сербін О.В.,

Феленчак Г.І.

Феленчак Г.І.

Географія Федун Марія Богданівна

Прокоф’єв Валентин Русланович

Савчій Артур Зорянович

Старчевський Владислав Антонович

10-Б

10-А

11-Б

9-В

ІІІ

ІІ

ІІ

ІІІ

Маковська А.С.

Ткачук І.В.

Маковська А.С.

Маковська А.С.

Інформатика Псюк Юрій Михайлович

 

Савчій Артур Зорянович

Когут Денис Анатолійович

8-А

 

11-Б

11-А

І

 

ІІ

ІІІ

Іляш Л.І.,

Попик А.В.

Дуркало Г.В.

Іванущин І.І.

Біологія Кулик Тарас Васильович

Ясінець Марія Миколаївна

10-А

9-А

ІІ

ІІ

Лойош Г.П.

Лойош Г.П.

Фізика Тимчишин Валентин Володимирович 9-Б ІІ Чебан З.М.
Трудове навчання Тимчишин Валентин Володимирович 9-Б ІІ Балван О.М.

 

Переможці з 3 предметів:

  1. Тимчишин Валентин (правознавство – ІІ місце, фізика – ІІ місце, трудове навчання – ІІ місце)
  2. Савчій Артур (географія – ІІ місце, інформатика – ІІ місце, астрономія – ІІІ місце)
  3. Псюк Юрій (математика – І місце, інформатика – І місце, хімія – ІІ місце)

 

Переможці з 2 предметів:

  1. Голубовська Юлія (українська мова та література – І місце, німецька мова – ІІІ місце)
  2. Шелешко Ілона (правознавство – ІІ місце, німецька мова – ІІІ місце)
  3. Федун Марія (англійська мова – ІІІ місце, географія – ІІІ місце)
  4. Старчевський Владислав (географія ІІІ місце, історія ІІІ місце)

 

Вітаємо всіх, хто своєю працею доклався до ще одного яскравого успіху закладу на рівні області!

 


Поділитися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.