Ліцеїсти взяли участь в обласній науково-практичній конференції

17 лютого 2022 року п’ятеро ліцеїстів стали учасниками першої учнівської обласної науково-практичної конференції «СЕМАНТИКА МОВИ І ТЕКСТУ: краєзнавчий аспект», яка була організована Івано-Франківськтим ОІППО. Заклад представили: Ілона Шелешко (11 клас), Юлія Копалівська (11 клас), Назар Кузів (11 клас), Софія Семенюк (10 клас), Мирослав Митровцій (10 клас). Науковими консультантами учнів були учителі української словесності Ольга Сербін і Віталій Півторак.
Програмою конференції було окреслено пріоритетні напрями роботи: «картина світу» у значеннях слів (на краєзнавчому матеріалі), семантика мови, семантика тексту (спроби аналізу художніх творів), використання сучасних лексикографічних напрацювань у навчальній діяльності, визначні постаті українського мовознавства, їх внесок у розвиток освіти, науки та культури на теренах Прикарпаття. На конференції виступили науковці, вчителі-практики та здобувачі освіти.

Роботи юних науковців відзначалися новизною, актуальністю обраних тем.