Психолого-педагогічний консиліум

Щорічно після завершення І семестру у ліцеї  проводиться психолого-педагогічний консиліум з метою забезпечення успішної адаптації учнів п’ятих класів у перехідний період. У психолого-педагогічному консиліумі беруть участь: адміністрація, вчителі, практичний психолог та соціальний педагог.

У січні 2022 року відбувся черговий психолого-педагогічний консиліум на тему: «Адаптивні механізми учнів при переході з початкової до середньої ланки ліцею. Психолого-педагогічні особливості взаємодії вчителя та учня».

Упродовж семестру вчителі, класні керівники, практичний психолог та соціальний педагог спостерігали за п’ятикласниками. Практичний психолог за допомогою діагностичних методик досліджувала тривожність учнів, вивчала їхні індивідуально-типологічні особливості, визначала мотивацію до навчання. Соціальний педагог проводила соціометричне дослідження.

На основі зібраного й опрацьованого матеріалу консиліум виробив рекомендації вчителям щодо подальшої індивідуальної роботи з учнями, які потребують підвищеної уваги та психологічного супроводу.