В обласному центрі нагородили переможців інтелектуальних змагань всеукраїнського рівня

В Івано-Франківську відбулося нагородження переможців ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої Академії Наук України та їхніх наукових керівників, а також переможців ІІІ обласної учнівської олімпіади з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління.

Дипломи, грамоти департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації та грошові сертифікати отримали ліцеїсти й педагоги закладу: Назар Забавський, учень 11 класу, та його науковий керівник Ольга Сербін; Марія Циріль, учениця 11 класу, та її науковий керівник Олеся Жураківська; Артур Савчій, учень 10 класу, та його науковий керівник Алла Маковська; Ілона Шелешко, учениця 10 класу, Катерина Голубовська, учениця 10 класу, та їх учитель Ольга Забавська.

Також нагороджено лауреата обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» учителя української мови і літератури ліцею Олесю Жураківську.

Вітаємо учнів і їхніх наставників із високими нагородами! Бажаємо творчого натхнення й нових перемог!