У ліцеї відбувся конкурсний відбір учнів для формування 5 класів

08 червня відбувся конкурсний відбір учнів для формування 5 класів ліцею на 2021-2022 навчальний рік. Відповідно до протоколів засідання Конкурсної комісії №2 від 09.06.21, №3 від 10.06.21 за результатами конкурсу для зарахування до закладу, за умови формування трьох 5 класів, рекомендовано 65 учнів:

  1. Ананєвич Ілона Віталіївна
  2. Белей Любомир Орестович
  3. Беник Роман Тарасович
  4. Богдан Даніела Володимирівна
  5. Боєчко Олена Тарасівна
  6. Василів Ірина Юріївна
  7. Вацик Володимир Богданович
  8. Головчак Анастасія Миколаївна
  9. Данилишин Анна Андріївна
  10. Дзіндзюра Артур Андрійович
  11. Кінащук Арсен Петрович
  12. Когут Остап Євгенович
  13. Коневич Катерина Миколаївна
  14. Кузевич Вероніка Богданівна
  15. Кузик Максим Романович
  16. Кучера Назар Ярославович
  17. Магас Анастасія Володимирівна
  18. Максим’як Євген Олегович
  19. Марчак Денис Мирославович
  20. Мельник Катерина Романівна
  21. Мельник Максим Васильович
  22. Михайлюк Артем Станіславович
  23. Ониськів Оксана Олегівна
  24. Перегінець Дарина Володимирівна
  25. Петрів Софія Андріївна
  26. Пукіш Софія Миколаївна
  27. Русин Давид Володимирович
  28. Свирид Анастасія Миколаївна
  29. Скібіцький Остап Ігорович
  30. Соснова Поліна Романівна
  31. Старчевська Влада Ярославівна
  32. Сулимка Степан Романович
  33. Титиш Михайло Михайлович
  34. Файфер Аделіна Романівна
  35. Федусяк Віталій Володимирович
  36. Чернета Давид Бекович
  37. Чіпко Діана Миколаївна
  38. Чорна Дарина Ігорівна
  39. Шинкар Назар Артурович
  40. Шпитальний Роман Романович
  41. Вальнюк Софія Андріївна
  42. Полич Софія Андріївна
  43. Франко Владислав Романович
  44. Осадчук Андрій Ігорович
  45. Сондей Андрій Вікторович
  46. Кацедан Неля Євгенівна
  47. Васютяк Михайло Мирославович
  48. Лизень Святослав Богданович
  49. Мисак Денис Миколайович
  50. Брич Станіслав Васильович
  51. Романишин Максим Ярославович
  52. Відоняк Катерина Володимирівна
  53. Підлісна Вікторія Василівна
  54. Різничок Андрій Андрійович
  55. Чопей Вероніка Ігорівна
  56. Милючихіна Марія Сергіївна
  57. Кузьмич Максим Любомирович
  58. Озембловський Даниїл Миколайович
  59. Кравченко Володимир Костянтинович
  60. Бортник Владислав Ігорович
  61. Гасяк Матвій Андрійович
  62. Гончар Єва Святославівна
  63. Білоус Наталія Ігорівна
  64. Яніцький Артем Володимирович
  65. Василів Анна Богданівна

Поза конкурсом, відповідно до п. 2 ст. 9 Закону України «Про повну загальну середню освіту», до 5 класів буде зараховано 20 учнів:

  1. Боднар Ангеліна Ігорівна
  2. Данів Марія Володимирівна
  3. Дзундза Денис Романович
  4. Іляш Ярина Юріївна
  5. Каменчук Олександр Юрійович
  6. Коваль Денис Романович
  7. Когут Ангеліна Анатоліївна
  8. Мартищук Матвій Юрійович
  9. Мисак Андрій Романович
  10. Митровцій Дарина Юріївна
  11. Паплинська Уляна Віталіївна
  12. Перегіняк Олег Ярославович
  13. Понайда Вероніка Романівна
  14. Романів Вероніка Андріївна
  15. Сеник Марія Ігорівна
  16. Шимків Марія Романівна
  17. Яворський Марк Володимирович
  18. Якимчук Вікторія Романівна
  19. Яковина Іван Юрійович
  20. Яцущак Андрій Олегович

Батьківські збори з питання «Про зарахування учнів до 5 класу» відбудуться 10 червня 2021 року в актовому залі. Початок зборів о 17:30.

 


Поділитися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.