На святі Останнього дзвоника випускники подарували ліцеєві новий сайт

05 червня в ліцеї відбулося світле та зворушливе свято Останнього дзвоника, яке підсумувало велику й результативну роботу, проведену колективом закладу у 2020-2021 навчальному році.

З вітальним словом до ліцеїстів, батьків та педагогів звернулася директор Оксана Табачук. Очільниця закладу зазначила, що в нових освітніх умовах Калуський ліцей ім. Дмитра Бахматюка продовжує бути взірцем сміливого поступу, інноваційного стилю, яскравою візитівкою Калуша, а також подякувала за підтримку органам місцевої влади, шефам, меценатам, батькам — усім, хто дбає про благодатне й безпечне середовище для навчання, виховання та розвитку дітей.

Заступник директора Ольга Дороніна зачитала наказ про переведення учнів до наступних класів та нагородження Похвальними листами за високі досягнення у навчанні.

Привітав ліцейну родину гість свята — заступник міського голови, колишній випускник Калуської гімназії Богдан Білецький. Дорогу випускників у щасливе майбуття поблагословив духівник ліцею о. Андрій Сімків.

З напутніми словами до учнів звернулися класні керівники 11 класів Галина Оленюк і Світлана Стрільчук. Батьки бажали своїм дітям щасливої долі…

Одинадцятикласники-випускники представили подарунок закладові — створений із їх участю новий сучасний офіційний сайт Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка з широкими можливостями для інформаційного забезпечення та висвітлення роботи, а також для інтерактивної взаємодії всіх учасників освітнього процесу (bakhmatiuklyceum.if.ua). А ще висадили декоративні рослини у ліцейному дендропарку.

Свято вдалося!

 


Поділитися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *