Ліцеїст Назар Забавський став лавреатом міської премії імені Дмитра Бахматюка

15 червня під головуванням заступниці міського голови Надії Гуш відбулося засідання тимчасової комісії для визначення лавреата міської премії імені Дмитра Бахматюка. За підсумками роботи комісії лавреатом став цьогорічний випускник Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка Назар Забавський.

Упродовж трьох років учень здобув 4 перемоги в заключних етапах щорічних учнівських інтелектуальних змагань: Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!” у номінації «Література», Міжнародного конкурсу з українознавства. Серед здобутківа ліцеїста – 9 дипломів переможця обласного етапу олімпіад з історії, географії, правознавства, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в наукових секціях філософії, літературної творчості, творчих конкурсів.

Назар виборов перемоги в міжнародному конкурсі «Мій рідний край» Союзу українок України в номінаціях «Поетичний голос», «Художньо-літературна творчість», був учасником онлайн сесії Європейського молодіжного парламенту в комітеті «Культура».

Ліцеїст здобув призові місця у Всеукраїнському національно-патріотичному конкурсі «Я – козацького роду», Всеукраїнській олімпіаді «Єдина Україна: історія соборницького поступу», в конкурсі на кращий твір про Україну, приурочений 100-річчю Листопадового зриву, в номінації «Поезія».

Назар Забавський – активний учасник інтелектуального клубу-академії «Victoria», організатор та ініціатор різноманітних доброчинних  акцій, екскурсійних програм тощо.

Ліцейна спільнота щиро вітає лавреата міської премії імені Дмитра Бахматюка Назара Забавського із заслуженою високою нагородою і бажає нових здобутків на славу Калуша та України!