Учениця 11 класу Софія Семенюк стала лауреаткою премії імені Дмитра Бахматюка!

Учениця 11 класу Софія Семенюк стала лауреаткою премії імені Дмитра Бахматюка – 2023!
Таке рішення винесла спеціальна комісія, засідання якої відбулось 19 травня під головуванням заступниці міського голови Надії Гуш (винагорода була заснована у 2018 році для відзначення досягнень випускників ЗЗСО Калуської МТГ за три останні навчальні роки).
Упродовж двох років поспіль ліцеїстка здобула перемоги у фінальному етапі Міжнародного конкурсу з українознавства, в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
Софія Семенюк має вагомі успіхи в музичних конкурсах і фестивалях. Вона нагороджена дипломами лауреата міжнародного конкурсу юних бандуристів «Волинський Кобзарик», ІV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу бандурного мистецтва «Кобзарському роду нема переводу». Активна громадська діячка, ініціаторка багатьох корисних справ у своєму закладі та на загальноміському рівні.