З учнями ліцею проведено тренінги в рамках проекту «Шкільний офіцер поліції»

25 травня завдяки співпраці з ГО «Чисті серця Калуш» у ліцеї відбулися тренінги проекту «Шкільний офіцер поліції».
Тренігнг для учнів 10 класів “Перша домедична допомога. Алгоритм дій для підлітків у критичних ситуаціях” провела Олександра Бабецька, начальниця відділу зв’язків з громадскістю Управління патрульної служби в Івано-Франківській області.
Тренігнг для учнів 7-8 класів “Правова відповідальність підлітків. Наслідки дрібного хуліганства” провів Богдан Настич, старший інспектор ВЗГ УПП в Івано-Франківській області.
Тренігнг для учнів 5-6 класів “Безпека на дорозі” провела Богдана Валовська, інспектор ВЗГ УПП в Івано-Франківській області.
Закладові подарували матеріали для проведення практичних занять із домедичної допомоги.
Фотозвіт можна переглянути за посиланням: