Троє ліцеїстів стали переможцями заключного етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з українознавства

Відповідно до наказу Науково-дослідного інституту українознавства МОН України №19 від 08.03.2024, переможцями заключного етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів ЗЗСО визнано трьох учнів нашого ліцею:

Ізнець Богдана (11-А) — І місце (тема роботи “Україноцентричні орієнтири взаємин Ольги Кобилянської та Миколи Євшана”, науковий керівник Півторак В.Р.);

Дзямба Олексій (11-В) — І місце (тема роботи “Томашівський мікротопонімікон: культурний слід наших предків”, науковий керівник Півторак В.Р.);

Паращак Софія (11-В) — І місце (тема роботи “Концептуальна метафора російсько-української війни як результат організації державотворчого досвіду українців у мові ЗМІ та власній творчій рефлексії “, науковий керівник Сербін О.В.).

Вітаємо юних українознавців та їхніх наставників!