27 березня своє 55-річчя відзначила директорка Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка Оксана Табачук.
Колектив закладу привітав Оксану Титівну із ювілейним днем народження:
“Ви – гармонійне поєднання високопрофесійного і справедливого керівника, водночас чарівної та чуйної жінки. Від усієї нашої великої ліцейної родини зичимо Вам здоров’я, щастя, благополуччя та затишку. Нехай усе задумане й заплановане з легкістю реалізується, справи ніколи не стоять на місці, а успіх супроводжує в кожному починанні!
Нехай Ваше життя завжди буде наповнене гарними людьми, яскравими подіями, приємними турботами та враженнями.
Хай Вас підтримують рідні люди, розуміють і допомагають колеги, надихають на нові ідеї учні. Бажаємо, щоб робота приносила радість, а старання були виправдані. Хай доля збагачує Вас життєвою енергією, натхненням і радістю.
Сонця, весни, любові, тепла, ніжності та миру на Вашому життєвому шляху!”
![На зображенні може бути: 1 особа, лікарня та текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/433882422_907167314750492_3160724794606738129_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s1080x2048&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=eKJQTNFdLugAX_WMd3z&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfATHJetyTFaVPtPPMKnqY5eXoAi6iMJAbhYP3F3GrYQSQ&oe=660B40D0)
![](https://bakhmatiuklyceum.if.ua/wp-content/uploads/2024/03/432847918_3561768697423661_2656466233180523999_n.jpg)