Відбулося нагородження переможців і учасників Всеукраїнської математичної олімпіади

22 травня в Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника відбулося нагородження переможців та учасників заключного етапу IV Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, який нещодавно відбувся під егідою Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Учням було вручено дипломи та пам’ятні призи від київського фонду “Афіна”.

Івано-Франківську область в математичних змаганнях на загальноукраїнському рівні представляло четверо наших ліцеїстів. Двоє із них стали переможцями. Диплом ІІ ступеня за зайняте ІІ місце вручено учневі 7 класу Юрію Псюку, диплом ІІІ ступеня за зайняте ІІІ місце — учневі 5 класу Андрієві Яковині, дипломи учасників — учениці 8 класу Юліані Борис і учневі 9 класу Миколі Мартищуку.

Вітаємо юних олімпійців із заслуженими нагородами і бажаємо успіхів у майбутньому!