Педагогів запрошують взяти участь у презентації результатів дослідження з екоосвіти

До уваги представників закладів освіти Івано-Франківської області
Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у презентації результатів соціологічного дослідження з питань неформальної екологічної освіти та обізнаності. Дослідження проводилося в рамках проекту «Карпатські лісові школи», що виконується Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини у партнерстві з Вигодською селищною радою (Україна) й Марамуреським гірським парком (Румунія) за співфінансування Програми прикордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна» за 2014-2020 роки. Освітяни нашої області взяли активну участь у дослідженні, надавши свої відповіді в ході онлайн-анкетування, тому будемо щиро раді презентувати Вам його результати та обговорити перспективу використання цих результатів у діяльності в напрямку збереження природи та підтримки неформальної екологічної освіти в регіоні.
Реліз про результати дослідження – у додатку до цього листа.
Повний звіт за результатами дослідження можна завантажити за цим посиланням: https://taif.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/Report_Sociological-surway_Ukr_regional-level.pdf.
Детальна інформація про проект – тут: https://cutt.ly/ybMLywz.
Презентація відбудеться 21 травня 2021 року о 14:30 на платформі Zoom. Для участі заповніть коротку реєстраційну форму за цим посиланням: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZ0ucOCqpjwjHNRU6L5jrX52e6_XbCFVIzMA. Після реєстрації вам автоматично прийде запрошення на зустріч.
З повагою Лада Маланій (експерт проекту з комунікацій та PR)

Поділитися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *