Оголошується проведення конкурсних випробувань для формування 5 класів

Увага: КОНКУРС

Відповідно до п. 2 ст. 9 Закону України «Про повну загальну середню освіту», п. 3.29 Статуту закладу, Правил конкурсного відбору, прийому та зарахування учнів, із метою формування на 2022-2023 навчальний рік двох 5 класів Калуський ліцей ім. Дмитра Бахматюка оголошує проведення конкурсу для учнів, які закінчують 4 клас.

Конкурсні випробування з української мови та математики відбудуться 14 червня 2022 року. Організаційні заходи розпочнуться о 09:00.

Заяви від батьків (осіб, які їх замінюють) щодо участі дітей у конкурсних випробуваннях приймаються до 13 червня 2022 року включно. Разом із заявою подається письмова згода на обробку й оприлюднення персональних даних вступника, а також заповнена анкета визначеної форми.