На конференції колективу закладу обрано новий склад Ради ліцею

14.03.2024 відбулася загальноліцейна конференція, участь у якій взяли уповноважені представники всіх учасників освітнього процесу:

• представники батьківського комітету (органу батьківського самоврядування ліцею);
  • представники ради учнівського самоврядування (органу батьківського самоврядування ліцею);
  • представники трудового колективу закладу.

Під час конференції:

• обговорено важливі питання, що стосуються життєдіяльності та перспектив розвитку закладу;
  • заслухано звіт голови Ради ліцею Полицького Миколи Ярославовича;
  • обрано новий склад Ради ліцею (відповідно до п.п. 5.34-5.43 Статуту Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради Івано-Франківської області та Положення про Раду Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради Івано-Франківської області); до складу Ради ліцею увійшли:
    • Представники батьківського самоврядування:

Юрій Погинайко

Андрій Сорохтей

Оксана Чорна

Тетяна Фурман

Ольга Каменчук

Представники педагогічної спільноти:

Мар’яна Ляхович

Ольга Генега

Галина Оленюк

Любов Федоришин

Роман Рожик

Представники учнівського самоврядування:

Мирослав Митровцій

Анна Бикович

Юлія Заліська

Діана Маланич

Віктор Ковальчук

Головою Ради ліцею обрано Погинайка Юрія Павловича (представника батьківської громадськості).

Прийнято рішення щодо оновлення складу Ради ліцею після проведення у вересні 2024 року виборів нового складу учнівської ради (у складі Ради ліцею буде автоматично замінено представників учнівського самоврядування).

Із учасниками конференції поспілкувалась Яцків Тетяна Дмитрівна, старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Калуського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області.