Учні 8-В класу відвідали презентацію поетичної збірки “Шипшинове вино” Ольги Слоньовської

5 березня 2024 року в Калуській центральній бібліотеці імені Тараса Шевченка презентувала свою збірку поезій «Шипшинове вино» Ольга Слоньовська – прикарпатська поетеса, професорка кафедри української літератури Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
На презентації були присутні учні 8-В класу Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка, які мали змогу прослухати авторське читання віршів та історії їх написання, відчули магію поетичного слова та прониклись настроєм ліричних строф.
Слова підтримки та побажання творчих успіхів авторці висловили міський голова Андрій Найда та заступник міського голови Наталія Кінаш.