До уваги батьків під час карантину

     Шановні батьки!

     З огляду на кількість дітей, що вільно граються на дитячих та спортивних майданчиках, перебувають групами на вулицях, у скверах міста, активно користуються громадським транспортом, адміністрація гімназії звертає Вашу увагу на те, що карантин – це НЕ канікули (хоча за часом вони можуть і співпадати).

     Карантин, в режимі якого живе нині вся Україна, – це комплекс медико-санітарних і адміністративних обмежувальних заходів, спрямованих на попередження поширення інфекційного захворювання, спричиненого вірусом Covid-19.

     З огляду на це нагадуємо, що ЗАБОРОНЕНО відвідувати навчальні заклади міста, зокрема й спортивні майданчики, розташовані на їхній території. Слід максимально обмежити час перебування дітей на вулиці без потреби.

     Загальнонаціональний карантин – це безпрецедентний захід в історії нашої країни. Ми всі складаємо цей іспит вперше, і наше спільне завдання – мінімізувати загрозу поширення небезпечної інфекції. Закликаємо кожного усвідомити реальний рівень небезпеки та власної відповідальності в цих надзвичайних умовах.


Поділитися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *