У гімназії працювала координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання

20 листопада у приміщенні гімназії відбулося засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей і молоді міста під головуванням заступника міського голови Любові Максимович.

Перед початком роботи члени ради відвідали гімназійну Галерею Пам`яті, де для них гімназистки Анна Витак і Анастасія Лужна провели цікаву екскурсію, в ході якої пригадалися події, що свого часу суттєво вплинули на хід української історії.

Директор гімназії Оксана Табачук презентувала гостям систему роботи закладу з питань національно-патріотичного виховання учнівської молоді. Начальник управління з питань сім`ї, молоді, фізичної культури і спорту Михайло Клим представив проєкт міської цільової програми з національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Калуша у 2020 році. Також координаційна рада розглянула звернення асоціації національно-патріотичних організацій щодо національно-патріотичного виховання дітей і молоді.