Психолого-педагогічний консиліум

Щорічно після завершення І семестру у Калуській гімназії проводиться психолого-педагогічний консиліум з метою забезпечення успішної адаптації учнів п’ятих класів у перехідний період. У психолого-педагогічному консиліумі беруть участь: адміністрація, вчителі, практичний психолог та соціальний педагог. 

11 січня 2016 року відбувся черговий психолого-педагогічний консиліум на тему: «Адаптація учнів до навчання в гімназії. Динаміка розвитку інтелектуальних та особистісних рис учнів 1(5) класів». 

Упродовж семестру вчителі, класні керівники, практичний психолог та соціальний педагог спостерігали за п’ятикласниками. Практичний психолог за допомогою діагностичних методик досліджувала тривожність учнів, вивчала їхні індивідуально-типологічні особливості, визначала мотивацію до навчання. Соціальний педагог проводила соціометричне дослідження. 

На основі зібраного й опрацьованого матеріалу консиліум виробив рекомендації вчителям щодо подальшої індивідуальної роботи з учнями, які потребують підвищеної уваги та психологічного супроводу. 


Поділитися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *