На загальноліцейних батьківських зборах визначили перспективи співпраці всіх учасників освітнього процесу

28.02.2023-01.03.2023 у закладі відбулись загальноліцейні батьківські збори.

Розглянуто такі питання:

1. Основні аспекти діяльності та розвитку закладу в сучасних умовах (директор ліцею Оксана Табачук).
  2. Відкрита розмова «Працюємо в одній команді задля якісної освіти наших дітей» (заступник директора з навчально-виховної роботи Ольга Дороніна).
  3. Особливості взаємодії всіх учасників освітнього процесу в реаліях сьогодення (заступник директора з навчально-виховної роботи Мар’яна Ляхович).
  4. Упровадження в освітній процес електронних класних журналів і щоденників системи «Єдина Школа» (заступник директора з навчально-виховної роботи Лідія Іляш).
  5. Соціально-емоційна підтримка психологічного здоров’я учнів (практичний психолог Леся Байляк).