Футбольна команда гімназії посіла ІІ місце в турнірі на призи НФК “Ураган”

У п’ятницю, 23 березня, у спорткомплексі ДЮСШ «Сокіл» відбулися матчі завершального ігрового дня міжшкільного турніру на призи НФК «Ураган». За звання чемпіона міста Калуша боролися футбольні команди Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка і ЗОШ І-ІІІ ст. №6. В результаті гімназисти мають ІІ місце і почесні нагороди: кубок, медалі, Подяку президента НФК «Ураган», а також комплект якісної футбольної форми.

Ще до фінальної гри на сайті Федерації футболу міста Калуша повідомлялось:

• Зіграні чвертьфінальні та півфінальні поєдинки шкільного турніру на призи НФК «Ураган», що вже традиційно відбуваються в ігровому залі спорткомплексу ДЮСШ «Сокіл».
  • Стадія 1/4 фіналу пройшла певною мірою прогнозовано, хоча усе-таки варто відзначити команду Калуської гімназії, яка сенсаційно пройшла далі. “Гімназисти” практично весь груповий етап знаходились внизу турнірної таблиці, тому перемога над ЗОШ №1 виглядала несподіванкою. Жодних проблем на цій стадії не мали збірні команди 10-ї та 6-ї школи, які назабивали своїм суперникам чималу кількість “сухих” м’ячів.
  • 13 березня (вівторок) 1/4 фіналу
    ЗОШ №10 – СШ №2 – 7:0
    ЗОШ №6 – ЗОШ №7 – 6:0
    ЗОШ №5 – ЗОШ №3 – 3:1
    ЗОШ №1 – гімназія – 2:3
  • Та вже перший із півфінальних матчів приніс справжню сенсацію, коли вже згадувана команда гімназії в серіїї післяматчевих пенальті переграла основного фаворита цьогорічного турніру – ЗОШ №10.
  • 14 березня (середа) 1/2 фіналу
    ЗОШ №10 – гімназія – 2:2 (по пенальті – 0:2)
    ЗОШ №6 – ЗОШ №5 – 6:2
  • Отже у п’ятницю, 23 березня відбудуться матчі завершального ігрового дня турніру. За третє місце поміряються силами НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №10 та ЗОШ І-ІІІ ст. №5. А за звання чемпіона міста Калуша, яке надає право представляти наше місто в обласних змаганнях на кубок НФК «Ураган», поборяться ЗОШ І-ІІІ ст. №6 та Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка. Останній ігровий день турніру заплановано розпочати о 13-30.
  • Після завершення фінального матчу відбудеться урочиста церемонія нагородження призерів та кращих гравців цьогорічних змагань. Також нагадаємо, що у всіх трьох попередніх турнірах перемогу здобувала ЗОШ І-ІІІ ст. №6, яка доволі успішно представляла наше місто на обласному рівні.

Вітаємо із високим спортивним здобутком наших юних футболістів, учнів 1(5) класів гімназії: Чоловського Максима (капітана), Дениса Владислава, Лазара Євгена, Боднарука Остапа, Кучера Романа, Олексюка Арсена, Литвина Арсена, Сачковського Артема, а також тренера команди, учителя фізичної культури – Богдана Ярославовича Кравчука!