Адміністрація закладу зустрілася з батьками майбутніх п’ятикласників

Відповідно до п. 2 ст. 9 Закону України «Про повну загальну середню освіту», п. 3.29 Статуту закладу,  Правил конкурсного відбору, прийому та зарахування учнів, із метою формування на 2024-2025 навчальний рік двох 5 класів (згідно із Плановою мережею ЗЗСО Калуської МТГ на 2024-2025 навчальний рік) 04.06.2024 у Калуському ліцеї ім. Дмитра Бахматюка проведено конкурсні випробування з української мови та математики для 75 учнів, які закінчили початкову школу.

Результати конкурсного відбору було оголошено 05.06.2024. Наступного дня адміністрація закладу зустрілася з батьками майбутніх п’ятикласників, щоб обговорити організаційні аспекти формування нових ліцейних класів.

Відповідно до чинного законодавства поза конкурсом на підставі поданих документів до закладу буде зараховано 21 особу, за результатами конкурсу — 39 (ще 3 учнів включено до резерву).