Випускниця ліцею Богдана Левицька стала номінантом Національної премії “Діти – гордість України”

22 грудня відбулося нагородження номінантів VIII Національної премії «Діти – гордість України». З-понад тисячі претендентів з усіх куточків України лише 50 отримали почесний нагрудний знак “Діти – гордість України”. Одна із них – першокурсниця медичного факультету ІФНМУ (випускниця Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка 2023 року) Богдана Левицька.

Так, дівчина отримала першість у галузі «Філологія». Передумовою цієї нагороди стала перемога на обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

«Дуже приємно стати переможцем у галузі «Філологія». Та основне багатство цього вечора – це враження від побаченого і спілкування з іншими видатними молодими українцями.

Хочу подякувати всім організаторам, учасникам, викладачам, зокрема, Марії Іванівні Гуцол, яка є експертом цього проєкту, за підтримку, допомогу та скерування на шляху до досягнення результату. Нехай ця нагорода стане ще однією важливою сторінкою в історії мого життя. Дякую всім, хто підтримує та надихає. Вірю, що талановите та цілеспрямоване покоління зможе будувати вільну та незалежну Україну», – ділиться враженнями від нагородження Богдана Левицька.

Вітаємо Богдану Левицьку з високим досягненням!

Інформація із сайту ІФНМУ:

https://www.ifnmu.edu.ua/uk/main-news/6088-dity-hordist-ukrainy-studentku-ifnmu-bohdanu-levytsku-vidznachyly-natsionalnoiu-premiieiu?fbclid=IwAR2CbMmj0NFxm4ce6LhYnyRpVRKtoZ1eiNbnH17gcSWXedPcOJ2j_wjbfWI


Поділитися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *