4 перемоги в обласному етапі XV Міжнародного конкурсу з українознавства

І знову про юних науковців та дослідників україністики… 16 лютого 2022 року, у День єднання, відбувся ІІ обласний етап XV Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти. Учні ліцею здобули значні перемоги: І місцеСеменюк Софія (керівник – Півторак В.Р.), ІІ місцеБаран Соломія (керівник – Півторак В.Р.), ІІ місцеФедорів Назар (керівник – Сербін О.В.), ІІІ місцеКузів Назар (керівник – Сербін О.В.).

Під час Конкурсу здобувачі освіти публічно захищали власні науково-дослідні роботи. До участі в науковому заході було запрошено наукових керівників. Члени журі оцінювали виступи конкурсантів за аргументацію вибору теми та розкриття основних положень дослідження; логічність, послідовність, лаконічність викладення матеріалу з урахуванням власного вкладу; компетентність, етику та культуру у веденні дискусії. Учні продемонстрували ерудованість та неабиякі навички юних пошуковців. Учасники конкурсу, їх наукові керівники та члени журі мали можливість подискутувати з актуальних українознавчих, народознавчих, краєзнавчих, етнопедагогічних, культурологічних наукових питань.