Віктор Ковальчук — переможець обласної учнівської олімпіади з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління

Вітаємо учня 11-В класу Ковальчука Віктора з перемогою (ІІІ місце) в обласній учнівській олімпіаді з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління!

Віктор є активним громадським діячем: входить до складу Молодіжної ради при Калуській міській раді, є членом громадської організації “Молодий народний рух”, займається волонтерством.

Виборовши перемогу, хлопець отримав право навчатися за кошти обласного бюджету за спеціальністю 281″ Публічне управління та адміністрування” в ІФНТУНГ.

Підготувала ліцеїста до участі в олімпіаді вчитель правознавства Забавська Ольга Ігорівна.

Дякуємо організаторам олімпіади за підтримку обдарованої молоді!