УЧНІВСЬКІ ДОСЯГНЕННЯ У 2014-2015 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

У 2014-2015 навчальному році Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка має 27 переможців третього етапу учнівських олімпіад з базових дисциплін (загалом їх 622). З них троє учнів стали переможцями четвертого (державного) етапу (загалом – 63), а саме:

• ІІ місце з фізики — учень 10 класу Тарас Пакіж (учитель Олександр Безушко);
  • ІІ місце з географії — учениця 8 класу Леся Голинська (учитель Алла Маковська);
  • ІІІ місце з хімії — учениця 8 класу Олена Прокоф’єва (учитель Олександра Гетьманчук).

Переможцем (І місце) державного етапу конкурсу українознавства стала учениця 11 класу Ярина Смирнова (учитель Любов Федоришин).

8 гімназистів здобули перемогу в ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт Малої академії наук (загалом – 101). В ІІІ етапі цьогоріч перемогти не вдалось (загалом заклад має 36 таких перемог).

Переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт підготували такі учителі:

Прізвище, ім’я по батькові

Машталер Галина Василівна

українська мова

Примітка:

* – керівник науково-дослідних робіт із центру технічної творчості учнівської молоді

** – переможець конкурсу з українознавства

Є у нас перемоги на ІІ етапі ряду традиційних конкурсів – таких, як:

• ХV Міжнародний конкурс з української мови імені П. Яцика;
  • V Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;
  • Всеукраїнський конкурс учнівської творчості;
  • Конкурс творчих робіт і малюнка «Україна, в якій я хочу жити».

Наші гімназисти мають добрі результати участі в таких інтелектуальних змаганнях, як:

• Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок-2014»;
  • Міжнародний фізичний конкурс «Левеня-2015»;
  • Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру-2015»;
  • Міжнародна природознавча гра «Геліантус».

У Міжнародній програмі знавців англійської мови FLEX двоє переможців ІV етапу (Лопушинська Валерія і Мельничек Олександр) вибороли право навчатись 1 рік у США.

Також є високі досягнення в обласних турнірах юних географів, економістів, правознавців, хіміків.

Вагомими є результати участі гімназистів у різноманітних спортивних змаганнях. Найбільш значимі командні та індивідуальні результати минулого навчального року, до яких спричинились і керівники – учителі фізичної культури Генега О.О, Кравчук Б.Я., учитель предмету «Захист Вітчизни» Вовк С.П., наведено в таблиці.

Вид змагань

Загально-командне місце

11.09.14

Легкоатлетична естафета серед шкіл міста (з нагоди святкування Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості)

серед міських команд – ІІ

20-21.11.14

Відкритий чемпіонат з плавання (м.Хмельницький)

І

Бербець Ангеліна (2(6)-В клас)

19-22.12.14

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах (м. Кролевець, Сумська обл.)

І

Крисаченко Людмила (3(7)-В клас)

18-31.03.15

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування (м. Цюрупинськ, Херсонська обл.)

І

Якимечко Катерина (2(6)-В клас)

07.10.14

Міські змагання «Старти надій»

VІІ

07.04.15

Всесвітній День здоров’я, флешмоб «Пліч-о-пліч»

21, 23, 24.10.14

Турнір з міні-футболу серед учнів 2002-2003 років народження

ІІІ

02-03.15

Дівочий волейбольний турнір серед учнівської молоді м. Калуша на призи ТОВ «Карпатнафтохім»

ІV

04.04.15

Кубок міста з легкої атлетики

23.04.15

«Нащадки козацької слави»

06.15

Молодіжна оздоровча науково-пізнавальна програма «Чорний ліс» /міськрайонний етап/

08.15

Молодіжна оздоровча науково-пізнавальна програма «Чорний ліс» /обласний етап/

ІІ

минулого року було ІІІ місце

За результативну участь в олімпіадах, конкурсах, змаганнях, інтелектуальних іграх і турнірах багато учнів гімназії були нагороджені грамотами, дипломами, подяками, цінними подарунками, грошовими преміями.

8 гімназистів-переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових предметів та ІІ етапу конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт у минулому навчальному році отримували стипендію міського голови.

В кінці навчального року за результатами річного оцінювання нагороджено Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні»:

• 20 учнів 1(5)х класів;
  • 10 учнів 2(6)х класів;
  • 10 учнів 3(7)х класів;
  • 10 учнів 4(8)х класів;
  • 7 учнів 6(10)х класів.

Водночас, відповідно до Статуту гімназії, надано рекомендації продовжити навчання у загальноосвітній школі 7 учням.

З двох 5(9)х класів випущено 55 учнів.

Видано свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою 10 гімназистам-випускникам 5(9) класу.

Нагороджено Похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» 17 випускників 5(9) класу:

З двох 7(11)х класів випущено 45 учнів.

Нагороджено золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» та Похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів»:

1. Охріменко Юлію, ученицю 7(11)-Б класу (Похвальні грамоти з біології, української мови та літератури);
  2. Тарановського Миколу, учня 7(11)-А класу (Похвальні грамоти з екології, географії, інформатики та фізичної культури).

Нагороджено срібною медаллю «За досягнення у навчанні» та Похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів»:

1. Гніздовського Святослава, учня 7(11)-Б класу (Похвальні грамоти з географії, фізичної культури, предмета «Захист Вітчизни»);
  2. Смирнову Ярину, ученицю 7(11)-А класу (Похвальні грамоти з світової літератури, української літератури, історії, правознавства і предмета «Захист Вітчизни»).

Нагороджено срібною медаллю «За досягнення у навчанні» Білецького Назара, учня 7-А класу.

Інформація про продовження навчання наших випускників свідчить про те, що всі 45 стали студентами вишів, з них 39 – на державній формі навчання, 6 – на контрактній (причому, з тих, що вступили на контрактну форму навчання до обраних закладів, проходили на державну в інші вузи).