Переможці IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад Юрій Псюк та Марія Ясінець отримують стипендію Президента України

Стипендії Президента України 2023 року призначені переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та переможцям Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1312 від 26 жовтня 2023 року.

Зазначені стипендії призначені двом переможцям IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022-2023 навчальному році з Калуша:

• Юрієві Псюку (в 2022-2023 н.р. навчався в 9 класі Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка) за І місце в олімпіаді з інформатики (учителі Андрій Попик, Ірина Іванущин);
  • Марії Ясінець (в 2022-2023 н.р. навчалася в 10 класі Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка) за ІІ місце в олімпіаді з біології (учителька Галина Лойош).

Виплати стипендій Президента України здійснються щомісяця впродовж року (з вересня 2023 року до вересня 2024 року).