Двоє ліцеїстів стали переможцями Всеукраїнської олімпіади з математики

Двоє ліцеїстів — Юрій Псюк (7 клас) і Андрій Яковина (5 клас) стали переможцями заключного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики для учнів 5-11 класів, який проходив 1-2 квітня під егідою Київського національного університету імені Тараса Шевченка на базі Івано-Франківського ліцею імені Івана Пулюя. Учні зайняли відповідно ІІ і ІІІ місця.
В організації інтелектуальних змагань загальноукраїнського рівня взяли участь проректор із навчально-виховної роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Сергій Шарин і доценти факультету математики та інформатики Іван Федак і Анатолій Казмерчук.

Вітаємо переможців Юрія та Андрія, а також їх наставників — учителів математики Тамару Василишин і Романа Рожика — з вагомими здобутками!