Ліцеїсти здобули ще дві перемоги на ІІ етапі конкурсу МАН України

До восьми цьогорічних перемог ліцеїстів на ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України додалося ще дві:

Захарюта Вероніка Андріївна, учениця 10-А класу, здобула ІІІ місце –представляла дослідницький проект «Ролі самосвідомості педагогів в історії розвитку та сьогодення українського шкільництва» (наукове відділення Філософії та суспільствознавства, секція «Педагогіка»);

Смижук Максим Андрійович, учень 9-А класу, здобув ІІІ місце – представляв дослідницький проект «Історія виникнення і розвитку української анімації. Практична складова створення мультиплікацій (із власної практики)» (наукове відділення Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція «Мистецтвознавство»).

Науковим керівником юних дослідників є вчитель української словесності Віталій Півторак.

Вітаємо переможців та їх наставника!