Ліцеїсти вибороли 7 перемог на обласному етапі Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2023-2024 навчальному році та їхніх наукових керівників!

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учасника Місце

на

ІІ етапі

Клас Наукове відділення Секція Тема роботи Науковий керівник
1. Дзямба Олексій І 11-В Історії Етнологія Мікротопонімікон села Томашівці: гіпотетичний історико-краєзнавчий вислід Півторак В.Р.
2. Тимків Анастасія ІІ 11-Б Хімії та біології Загальна біологія Вплив електромагнітних коливань на поділ клітин у меристемі кореня Allium Cepa Лойош Г.П.
3. Ясінець Марія ІІ 11-Б Хімії та біології Охорона здоров’я Пом’якшувальний вплив екстракту зеленого чаю на токсичність хлориду ртуті Лойош Г.П.
4. Заліська Юлія ІІ 11-В Філософії та суспільствознавства Релігієзнавство Християнські цінності у творчості Лесі Українки (у творах «Одержима», «На полі крові») Федоришин Н.Л.
5. Ясінець Марія ІІІ 11-Б Хімії та біології Медицина Дослідження токсичності препаратів колоїдного срібла Лойош Г.П.
6. Гладка Соломія ІІІ 11-А Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Теорія, історія мистецтв та арткритика Феномен сучасної інтерпретації етнічних пісень (на матеріалі альбомів Квітки Цісик та виступів сучасних виконавців) Машталер Г.В.
7. Тинда Діана ІІІ 11-А Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Українська література Художньо-життєвий дискурс образу жінки-лицарки минулого й сьогочасся (За творчістю Олеся Бабія) Півторак В.Р.