Десятикласниця ліцею Марія Федун перемогла на Всеукраїнському конкурсі есе

Учениця 10-Б класу Марія Федун перемогла на Всеукраїнському конкурсі есе імені Сергія Кемського, приуроченому Дню Гідності та Свободи. Захід проводиться з метою вшанування пам’яті журналіста, політолога, Героя Небесної Сотні Сергія Кемського https://ua.krymr.com/a/26705168.html та сприяє формуванню й розвитку умінь і навичок літературної діяльності учнів/учениць, підтримки талановитої молоді та творчої праці педагогів.
Юна лавреатка є активною учасницею гуртка фольклористики Івано-Франківського обласного відділення МАН, який працює на базі ліцею (керівник учитель української філології Віталій Півторак Vitaliy Pivtorak).
На конкурсі було представлено 387 робіт учнів/учениць 8‒11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованців закладів позашкільної освіти з різних міст і селищ України. Есе Марії рекомендовано до друку разом із 37-ми іншими.
Вітаємо ліцеїстку та її наставника із успіхом і очікуємо на відзнаки та друковане видання.