Багаторічна співпраця ліцею та обласного відділення Малої академії наук України вийшла на новий рівень

Багаторічна співпраця Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка й Івано-Франківського обласного відділення Малої академії наук України перейшла на якісно новий рівень: 16 вересня 2024 року підписано договір про співпрацю між освітнім закладом та науковою установою (договір підписали директор обласного відділення МАН Надія Дерев’янко та директор ліцею Оксана Табачук). Відтак ліцей і обласне відділення МАН України співпрацюватимуть у таких напрямках:

• організація дослідно-експериментальних майданчиків із гуманітарних і природничих наук;
  • дослідження й популяризація фундаментальних і прикладних наукових, дидактико-методичних проблем;
  • забезпечення сторін інформацією, необхідною для патронування і проведення наукових досліджень, семінарів-практикумів, науково-методичних майстерень, конференцій, конкурсів-захистів дослідно-експериментального спрямування.

У ліцейній скарбничці досягнень вже є 191 перемога на ІІ етапі та 45 — на ІІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів МАН України, багато перемог у різних міжнародних та всеукраїнських конкурсах наукового-дослідницького, науково-пошукового спрямування.

Учитель української мови та літератури нашого закладу Віталій Півторак упродовж багатьох років працює в обласному відділенні Малої академії наук України за сумісництвом, багато педагогів ліцею співпрацюють із цією установою як наукові керівники науково-дослідницьких, науково-пошукових, дослідно-експериментальних учнівських проєктів.

Здобутки й досягнення