Іван Лучко

Іван Лучко, учень 11 класу – диплом ІІІ ступеня (бронзова медаль) ХХХХ Міжнародної олімпіади з фізики (Мексика, 2009); учитель Олександр Безушко

Любомир Романів

Любомир Романів, учень 11 класу – диплом ІІІ ступеня (бронзова медаль) VІ Міжнародної олімпіади з географії (Аргентина, 2012); учитель Алла Маковська

Юрій Стасюк

Юрій Стасюк, учень 11 класу – диплом ІІІ ступеня (бронзова медаль) ХХIV Міжнародної олімпіади з астрономії (Румунія, 2019); учитель Олександр Безушко

Місця Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка в рейтингах кращих шкіл України за результатами ЗНО, оприлюднених свого часу журналом «ФОКУС», інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» та УЦОЯО:

2008 – 3

2009 – 1

2010 – 2

2011 – 5

2012 – 5

2013 – 1

2014 – 11

2015 – 4

2016 – 15

2017 – 6

2018 – 37

2019 – 15

2020 – 32

 

Педагогічні працівники закладу,

переможці Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року»

 

з/п

ПІБ учителя Рік участі в конкурсі Номінація Проблемна тема Результат
1. Тисяк Тамара Любомирівна 2003 математика Навчання як особистісно зорієнтоване спілкування Переможець обласного етапу, півфіналіст Всеукраїнського етапу
2. Півторак Віталій Романович 2005 українська мова та література Самореалізація особистості школяра на уроках словесності та в позаурочній діяльності Переможець обласного етапу, півфіналіст Всеукраїнського етапу
3. Дороніна Ольга Романівна 2005 історія Метод проектів на уроках історії та в позакласній роботі з предмета Переможець обласного етапу, півфіналіст Всеукраїнського етапу
4. Маковська Алла Степанівна 2010 географія Формування наукового світогляду на уроках географії через впровадження інноваційних технологій Лауреат обласного етапу
5. Бахматюк Ярослав Дмитрович 2011 історія Використання інформаційно-комп’ютерних технологій та мультимедійне забезпечення навчального процесу на уроках історії Переможець обласного етапу, лауреат Всеукраїнського етапу
6. Лойош Галина Павлівна 2012 біологія Формування базових та предметних компетентностей з біології шляхом використання в навчально-виховному процесі нових інформаційних технологій Лауреат обласного етапу
7. Бахматюк Дмитро Михайлович 2014 директор школи Особливості управлінської діяльності в закладі нового типу Лауреат обласного етапу
8. Балван Олег Михайлович 2014 трудове навчання Розвиток творчої особистості гімназиста шляхом використання у навчально-виховному процесі тригранно-виймового різьблення Лауреат обласного етапу
9. Федоришин Любов Петрівна 2014 світова література Розвиток креативності шляхом використання електронних інформаційних технологій на уроках світової літератури Лауреат обласного етапу
10.       . Василишин Тамара Богданівна 2016 математика Розвиток креативності й творчого мслення на уроках математики Лауреат обласного етапу
11. Колтун Леся Євстахіївна 2019 основи здоров’я Формування здоров’язбережувальних компетенцій і підготовка дітей до здорового та активного життя Фіналіст обласного етапу
12. Забавська Ольга Ігорівна 2020 історія Адаптація західних освітніх методик для використання у шкільному курсі історії Фіналіст обласного етапу
13. Жураківська Олеся Олександрівна 2021 українська мова і література Ітертекстуальність як інструмент формування духовно багатої особистості на уроках української словесності Лауреат обласного етапу


Поділитися: