04.11.15. Засідання педагогічної ради на тему «Стан організації науково-дослідницької роботи та її вплив на розвиток особистості учня»

04 листопада 2015 року відбулось засідання педагогічної ради на тему «Стан організації науково-дослідницької роботи та її вплив на розвиток особистості учня». Формою його проведення було обрано семінар-практикум.

Технологічна схема педради

І. Етап розробки і підготовки (жовтень-листопад 2015 р.).

1. Визначення цілей, завдань педагогічної ради, розробка плану, створення робочої групи, видання наказу.
  2. Проведення предметних тижнів, методичних декад, засідання методичних об’єднань, анкетування учнів, педагогів.

ІІ. Етап проведення педради-практикуму (04 листопада 2015 р.).

1. Методичний день: відкриті уроки за графіком:
  • 3 урок, географія (тема «Геоморфологічна будова України»), 4-А клас –Маковська А.С., Заслужений вчитель України, старший учитель);
  • 3 урок, англійська мова (тема «Дружба. Опис зовнішності. Використання порівняльних конструкцій»), 3-Б клас – Федун Б.В., учитель вищої категорії;
  • 4 урок, трудове навчання (тема «Виготовлення виробів з дроту»), 2-А клас – Балван О.М., старший учитель.
  1. Засідання педагогічної ради:

Доповідь «Стан організації науково-дослідницької роботи та її вплив на розвиток особистості учня» (Дороніна О.Р.).

Виступи

• Впровадження науково-дослідницької діяльності у навчально-виховний процес учителями словесності (Оленюк Г.І.).
  • Аналіз уроку трудового навчання у 2-А класі на тему «Виготовлення виробів з дроту» (Бахматюк Я.Д.).
  • Рівень компетентності вчителів математики та інформатики щодо організації науково-дослідницької роботи учнів (Рожик Р.В.).
  • Аналіз уроку географії у 4-А класі на тему «Геоморфологічна будова України» (Лойош Г.П.).
  • Аналіз уроку англійської мови у 3-Б класі на тему «Дружба. Опис зовнішності. Використання прикметників і порівняльних конструкцій» (Стрільчук С.В.)

Педагогічний діалог

• Аналіз відвіданих уроків.
  • Аналіз анкетування учнів, педагогів.
  • Науково-дослідницька діяльність учнів – це модно чи актуально? (вступне слово Півторака В.Р.: « Із власного досвіду – це актуально!»).

ІІІ. Етап впровадження – листопад 2015 р.-березень 2016 р.

1. Аналіз матеріалів і рефлексія педагогічної ради.
  2. Оформлення рекомендацій.
  3. Виконання рішень і рекомендацій.