Старшокласники ліцею зустрілися з представником Калуської окружної прокуратури

У рамках проекту “Прикарпатський громадський центр правосуддя”, що реалізовується МГО «Інститут Суспільних Ініціатив», 01 березня старшокласники ліцею, які цікавляться поглибленим вивченням правознавства, спілкувались із представником Калуської окружної прокуратури Лесею Михайлівною Чічак. Ліцеїсти отримали відповіді на питання, які стосувались функцій прокуратури як єдиної централізованої системи органів державної влади — обвинувальної, представницької, контрольно-наглядової.

Прокурор розповіла дітям про різні аспекти підтримання правопорядку та правосуддя. Учні дізналися про різновиди адміністративних штрафів, що можуть накладатися за порушення законодавства, різновиди кримінальних злочинів, відповідальність за споживання наркотиків. Школярі також довідалися про можливості протидії домашньому насильству та кіберзлочинам і краще зрозуміли небезпеку цих явищ.
Проект здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Справедливість для всіх».