ПРЕДМЕТНІ ПЕДАГОГІЧНІ СЕМІНАРИ, ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА СЛУХАЧІВ КУРСІВ ІФОІППО

апвп

2007-2008 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Міський семінар учителів образотворчого мистецтва та художньої культури “Розвиток художніх здібностей учнів через осмислення естетичних цінностей, гармонії навколишнього світу”

(Забрицька Н.А., учитель-методист)

Педагогічна практика слухачів курсів ОІППО учителів математики: “Розвиток інтелектуальних можливостей юної обдарованості на уроках математики”

(учителі математики)

Педагогічна практика слухачів курсів ОІППО учителів біології “Впровадження мультимедійного навчання на уроках біології”

(Колодій М.М., учитель-методист)

2008-2009 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Педагогічна практика слухачів курсів ОІППО учителів образотворчого мистецтва та художньої культури «Розвиток творчих здібностей через осмислення естетичних цінностей гармонії навколишнього світу»

(Забрицька Н.А., учитель-методист)

Міський семінар учителів математики «Розвиток творчих здібностей на еонові використання нестандартних форм організації інтелектуально-пізнавальної діяльності учнів»

(учителі математики)

Міський семінар практичних психологів «Психологічний супровід роботи з обдарованими учнями та формування комунікативних компетентностей і життєтворчості учня»

(Байляк Л.П., практичний психолог)

Науково-методичний семінар заступників директорів з методичної роботи «Інноваційні підходи в методичній роботі з педагогами»

(Дороніна О.Р., заступник директора з навчально-виховної роботи)

Педагогічна практика слухачів курсів ОІППО учителів історії та правознавства «Застосування мультимедійних компютерних технологій у навчальному процесі»

(Бахматюк Я.Д., учитель-методист)

2009-2010 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Міський семінар учителів історії «Пріоритети мультимедійних технологій»

(Бахматюк Я.Д., учитель-методист)

Обласний семінар методистів, які відповідають за викладання математики, фізики, інформатики «Система науково-методичної роботи з педагогами на основі компетентнісного підходу»

2010-2011 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Педагогічна практика слухачів курсів ОІППО учителів географії «Географія світового господарства з основами економіки»

(Маковська А.С., старший учитель)

Міський семінар учителів іноземних мов «Самореалізація учня і вчителя у різних видах творчої діяльності на уроках і в позакласній роботі»

(учителі іноземної мови)

2011-2012 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Конференція Асоціації «Відроджені гімназії України» на тему: «Формування ціннісного ставлення особистості до суспільства і держави: регіональний аспект»

(колектив гімназіїі)

2012-2013 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Педагогічна практика для вчителів хімії “Удосконалення уроків хімії на основі оптимізації навчально-виховного процесу”

(Гетьманчук О.С., учитель-методист)

Міський семінар-практикум для учителів математики «Розвиток творчих здібностей учнів через інтелектуальні конкурси, ігри, експериментальні програми, факультативи, олімпіади»

(учителі математики)

Міський семінар-практикум для вчителів інформатики «Розвиток практичних навичок учнів на уроках інформатики»

(учителі інформатики)

Обласна творча майстерня методистів суспільствознавчих дисциплін «Формування професійної компетентності особистості вчителя: теорія і практика»

(учителі історії)

2013-2014 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Педагогічна практика для вчителів німецької мови

(учителі німецької мови)

2014-2015 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Педагогічна практика для вчителів історії «Методика краєзнавчої роботи в національній школі»

(учителі історії)

Обласний семінар начальників управлінь і завідувачів відділів освіти (І етап)

апа