На ліцейному подвір’ї для випускників закладу пролунав останній дзвоник

31 травня на подвір’ї закладу відбулося свято Останнього дзвінка. Директор ліцею Оксана Табачук звернулася до присутніх зі словами:

“Завершився ще один складний, із безмежною кількістю навантажень і високою концентрацією подій, але дуже яскравий і продуктивний навчальний рік.

Завдяки тому, що Збройні Сили України мужньо боронять наш спокій, ми мали змогу своєю щоденною творчою працею доводити собі й усім, що заслуговуємо у найближчій перспективі перейти на якісно новий рівень і стати науковим ліцеєм.

Протягом року ми розвивали свої ліцейні традиції, упроваджували новацї, успішно долали освітні втрати, навчалися, багато подорожували, брали участь у різних активностях, комунікували з іншими освітніми закладами, зокрема і з вишами, співпрацювали з різними громадськими організаціями, які опікуються освітою.

Сьогоднішній день підсумовує велику сродну працю. Відрадно, що за загальною кількістю командних й особистісних перемог у предметних олімпіадах, конкурсах, спортивних та мистецьких змаганнях цей навчальний рік видався найбільш результативним за всю історію закладу.

Упродовж завершального тижня щодня ми вітали переможців, вручали їм грамоти, подяки, дипломи, сертифікати, кубки, медалі. Сьогодні ця місія продовжується і свої заслужені нагороди отримають ліцеїсти й педагоги, які своїми здобутками прославили заклад на рівні області й України”.

Міський голова Андрій Найда вручив випускникові ліцею Валентину Тимчишину Диплом лауреата премії імені Дмитра Бахматюка.

Фотозвіт за покликанням:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=lyceumbakhmatiuk&set=a.954269383373618


Поділитися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *