Про загальногімназійні батьківські збори

До уваги батьківської спільноти

17 березня, у четвер, відбудуться загальногімназійні батьківські збори.

Порядок денний:

1. З досвіду роботи: основні напрями організації партнерства та співпраці класного керівника і батьків учнів (класний керівник 1(5)-Б класу Дуркало Галина Василівна).
  2. Особливості співпраці Служби в справах дітей із батьківською громадськістю загальноосвітніх навчальних закладів (начальник Служби в справах дітей Калуської міської ради Дзундза Леся Ярославівна).
  3. Профілактика інфекційних та неінфекційних захворювань у дітей шкільного віку (начальник Калуського районного управління Держсанепідемслужби в Івано-Франківській області Ананєвич Оксана Зіновіївна).
  4. Про порядок закінчення 2015-2016 навчального року, проведення ДПА і ЗНО-2016 (заступник директора гімназії Волос Лідія Остапівна).

Початок роботи о 18:00.