Звання “Учень року-2019” присвоєно гімназистові Юрію Стасюку!

Сьогодні на міському святі обдарованої молоді було оголошено результати конкурсу «Учень року-2019»: переможцем став гімназист, учень 6(10)-Б класу Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка, Юрій Стасюк.

Юрій є активним учасником гімназійного інтелектуального клубу-академії «Victoria» та цьогорічним переможцем:

• IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (ІІ місце);
  • ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (І місце);
  • ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (ІІ місце);
  • ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (ІІІ місце);
  • ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з астрономії (ІІ місце);
  • ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з астрономії (І місце);
  • ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з польської мови (ІІ місце);
  • заключного етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з астрономії та астрофізики (ІІІ місце).

З почесним званням вітаємо Юрія і його наставників: Олександра Безушка (учителя фізики й астрономії), Василишин Тамару (учителя математики), Володимира Кравця (керівника гуртка ЦТТУМ), Ольгу Сербін (учителя польської мови), а також усю гімназійну спільноту!