Знову перемога найвищого рівня у конкурсі МАН України!

Ще одну (цьогоріч вже десяту!) перемогу до скарбниці гімназійних досягнень загальноукраїнського рівня принесла учениця 7(11)-Б класу Москаленко Софія, яка за результатами ІІІ (заключного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України здобула ІІ місце.

Гімназистка захищала власну наукову роботу на тему “Людвісарство Калуша: історія успіху братів Фельчинських (кампанологічне дослідження)” (відділення історії, секція історичного краєзнавства).

Науковим керівником Софії є учитель історії вищої категорії, учитель-методист, заступник директора з навчально-виховної роботи Ольга Романівна Дороніна.

Гімназійна родина вітає майбутню випускницю та її наставника!

Загалом цього року гімназисти мають 10 перемог загальноукраїнського рівня: 4 – на VІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, 3 – на ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, 1 – у Міжнародному конкурсі з українознавства, 1 – у Всеукраїнському конкурсі проектів з інформатики, 1 – у заключному етапі конкурсу Програми обміну майбутніх лідерів FLEX.

10156151_1497301960497736_1287265907287178244_n