Учні 3(7)-Б класу разом із класним керівником подорожували країнами Європи

Днями група гімназистів здійснила захоплюючу навчально-екскурсійну подорож країнами Європи. Про це розповідає класний керівник 7(3)-Б класу, учитель математики та інформатики Дуркало Галина Василівна:

— Іван Бунін писав, що людину роблять щасливою три речі: любов, цікава робота і можливість подорожувати. Я щаслива, бо маю цікаву роботу, люблю своїх учнів, а разом ми намагаємося якнайбільше подорожувати. Недарма кажуть, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Подорожі навчають краще за усі посібники чи карти. Ми не лише відкриваємо для себе світ, але й пізнаємо по-новому себе та своїх друзів. Сповнена вражень екскурсія країнами Європи була надзвичайно пізнавальною. Краківський Вавель, Zwinger та скарби Зеленого склепіння, твори Рубенса, Рафаеля, Рембрандта у Дрездені полонили нас своєю унікальністю. Сьогодні у соціальних мережах ділимося фотоспогадами, сподіваючись, що вони надихнуть багатьох вимкнути комп’ютер і вирушити за новими враженнями та пригодами!