Троє ліцеїстів стали стипендіатами міського голови у 2021 році

Цього року стипедії та премії міського голови, відповідно до розпорядження № 113-р “Про призначення стипендій та одноразових грошових премій переможцям ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України”, отримають учні Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка.

Річна стипендія в розмірі 600 на місяць виплачуватиметься:

Юлії Копалівській, учениці 10 класу — перемоги в секціях зарубіжної літератури (І місце), польської мови (ІІІ місце);

Роксолані Гриців, учениці 11 класу — перемоги в секціях журналістики (І місце), соціології (ІІ місце).

Щомісячну премію в розмірі 500 гривень упродовж року отримуватиме Назарій Забавський, учень 11 класу — перемоги в секціях філософії (ІІ місце), літературної творчості (ІІ місце).

Майбутні випускники закладу Роксолана Гриців та Назарій Забавський отримають ще й одноразові грошові премії в розмірі 2 000 гривень.