Перемога в ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН!

     Гімназійна родина радіє чудовій новині: учениця 7(11)-А класу Софія Татомир здобула перемогу (ІІ місце) у ІІІ (заключному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. 

     Тема науково-дослідницької роботи, яку представляли у Києві журі конкурсу Софія та її науковий керівник Федоришин Любов Петрівна: “Я – жінка, прийшла на фронт, щоб убити війну” (інтерв’ю як допоміжний засіб актуалізації місії жінки в умовах збройної боротьби)”. У цьому проекті шляхом компаративного аналізу трьох складових (роман С. Алексієвич “У войны не женское лицо”, ЗМІ про жінок на війні, власні спроби інтерв’ювання) охоплено жіночий ареал Другої світової війни та сучасної антитерористичної операції, що відбувається із 6 квітня 2014 року на східних теренах України. 

     Науково-дослідницьку діяльність цьогорічної випускниці та її наставника оцінено належним чином. Гімназія ж додає до своєї зіркової скарбниці ще один вагомий здобуток. Софії та Любові Петрівні бажаємо успіхів у всіх починаннях і нових перемог!

10301433_514414978661031_9029932756740072473_n

 


Поділитися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *