Одинадцятикласники гімназії побували на екскурсії в РЦОЯО

19 лютого калуські гімназисти, учні випускних класів, завітали до Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти. З одинадцятикласниками спілкувалися директор ІФРЦОЯО Богдан Томенчук і його заступники Іван Любінець та Ірина Осадча.

Для юних калушан провели екскурсію приміщеннями центру – учні оглянули лінію обробки реєстраційних документів. Після цього майбутніх учасників тестувань запросили на прес-конференцію з питань проведення ЗНО-2019.

До речі, візит до ІФРЦОЯО перед проведенням ЗНО вже є традиційним для наших гімназистів. Учні, педагоги, представники адміністрації гімназії адресують щиру подяку керівництву і працівникам центру за запрошення та неповторні враження від екскурсії й живого спілкування.

Окрема подяка міському голові Калуша Ігореві Матвійчуку за сприяння в організації безоплатного комфортного транспорту.