“НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА” про дистанційне навчання в ТОП-20 ЗНЗ за рейтингом ЗНО

КАЛУСЬКА ГІМНАЗІЯ ІМЕНІ ДМИТРА БАХМАТЮКА
Місце у рейтингу ЗНО: п’ятнадцяте

ЩО КАЖУТЬ БАТЬКИ
Анонім, донька навчається у 6 класі

Дистанційне навчання розпочалося 13 березня. Спочатку комунікація була у Viber, Gmail, відеодзвінки в різних ресурсах. Поступово гімназія налагодила роботу в Google Classroom. Вчителі публікують там пояснення до теми, попереджають про годину, о котрій відбуватиметься той чи інший вид роботи, ставлять часові межі на виконання завдання.

Вчителі ставлять оцінки за усні й письмові роботи. Також проводять відеоконференції, діти здають проєкти з географії, виконують тестові завдання. Заняття відбуваються щодня за розкладом, з яким на початку тижня ознайомлює класний керівник. На думку дітей та батьків, рівень телеуроків низький, тому діти їх не дивляться.

Претензій та побажань до того, як влаштоване дистанційне навчання, немає. Робота плідна, але діти перевантажені. Кажуть, відвідувати школу було значно легше.

ЩО КАЖЕ АДМІНІСТРАЦІЯ
Оксана Табачук, директорка гімназії: дистанційне навчання в закладі проводиться з 16 березня. Нині охоплені усі 491 учень та 50 учителів. Основна платформа – Google Classroom. Паралельно працюють на платформах iSpring, Zoom, LearningApps, Kahoot, Classtime, на гімназійному диску Google, у групах Telegram, Viber, WhatsApp та інших месенджерах, де створено класи. Учителі використовують ресурси На урок, Всеосвіта, Всеукраїнська школа онлайн, проводять власні відеоуроки.

Основними видами навчальних занять є відеолекції, відеопрезентації, фотопрезентації, семінарські заняття, проєкти, практичні роботи, тести, консультації, самостійні та контрольні роботи. Класні керівники спілкуються з учнями і батьками у Viber. Вчителі власноруч ведуть облік проведених навчальних занять, матеріалів для самостійного вивчення, форм контролю та узагальнення. Це відбувається в спеціальних додатках до класних журналів, форма яких схвалена рішенням педагогічної ради.

ЩО НА САЙТІ ШКОЛИ
На сайті є розділ “Дистанційне навчання”, де публікують рекомендовані вебресурси, форми навчально-тематичного плану роботи (приклад, як вчителеві оформити план дистанційного навчання) та матеріали навчальних занять.

Як ТОП-20 шкіл за рейтингом ЗНО навчають дистанційно. Розповідають батьки і директори

 


Поділитися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *