На загальних зборах учасників освітнього процесу обрали новий склад ради гімназії

22 січня відбулися загальногімназійні збори (конференція), які об’єднали всіх учасників освітнього процесу: учнів, педагогів, батьків.

Перед початком роботи діти привітали дорослих новорічно-різдвяними колядками та щедрівками.

Із вітальним словом до учасників зібрання звернулася директор гімназії Оксана Табачук.

Відповідно до визначеного порядку денного, про особливості співпраці, спрямованої на всебічний розвиток особистості, говорила заступник директора з навчально-виховної роботи Ольга Дороніна.

Учитель інформатики Галина Дуркало провела інструктаж щодо безпечного користування Інтернетом.

Про роботу благодійної організації “Калуський міський благодійний фонд “Обдарованість” за 2019 рік відзвітувала її голова Леся Мартиненко.

На зборах було обрано новий склад ради гімназії:

• представники батьківського самоврядування:

Микола Мороз

Оксана Гузинець-Мудрик

Богдан Білецький

Микола Полицький

Наталія Гільфанова

Наталія Слюзар

• представники педагогічного самоврядування:

Оксана Табачук

Ольга Генега

Леся Байляк