На загальногімназійних батьківських зборах обговорили важливі питання

10 жовтня, в середу, відбулися загальногімназійні батьківські збори. Головував на зібранні очільник гімназійної ради Василь Рогів. На зборах було розглянуто нижчеперелічені питання порядку денного.

1. Про врахування рекомендацій МОН України при формуванні освітньої програми та навчальних планів гімназії на 2018-2019 навчальний рік (заступник директора з навчально-виховної роботи Ольга Дороніна)
  1. Про особливості медичного обслуговування дітей і підлітків та профілактику поширених інфекційних захворювань (дільничий лікар-педіатр комунального некомерційного підприємства «Калуський міський центр медико-санітарної допомоги» Людмила Кавінська)
  1. Про профілактику насильства в сім’ї та дитячої жорстокості в освітньому середовищі (практичний психолог Леся Байляк)
  1. Про формування пропозиції щодо складу піклувальної ради закладу (голова ради гімназії Василь Рогів)
  2. Різне

На завершенння роботи зборів директор гімназії Оксана Табачук від усього педагогічного колективу подякувала батькам за тісну співпрацю у справі навчання й виховання дітей.