На базі ліцею відбулася презентація навчально-освітньої платформи HP LIFE UNIDO Ukraine

У вівторок 02.04.2024 на базі Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка відбулася презентація навчально-освітньої платформи HP LIFE (курсів шкільного підприємництва), яка реалізовується командою Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку UNIDO Ukraine.
У заході взяли участь (очно та онлайн) понад 400 представників освіти – учні, педагоги, студенти із трьох областей України: Івано-Франківської, Львівської, Волинської.
До нашого ліцею сьогодні завітали учні й учителі Калуських ліцеїв №№ 1, 2, 3, 5, 6, Пійлівського, Голинського ліцеїв, Копанківської гімназії та Фахового коледжу культури і мистецтв. У режимі онлайн були представники Підмихайлівського, Тисівського, Рожнятівського, Брошнів-Осадського, Манявського ліцеїв та Завійської гімназії, а також ЗЗСО Львівщини і Волині.
Учасників презентації привітав міський голова Калуша Андрій Найда. Із побажаннями успішної реалізації планів щодо майбутнього навчання фінансової грамотності до молоді звернулася координатор проекту депутат Калуської міської ради Оксана Савчук.
Дякуємо всім організаторам і учасникам цього масштабного заходу. Готуємося до активної співпраці.