Ліцейна команда виборола ІІІ місце в районному етапі конкурсу «Серцем єдиним ми – Україна!»

24 квітня, обʼєднані любовʼю до рідної України та шаною до її Героїв, найкращі учнівські команди з різних територіальних громад Калуського району виступили на сцені Мультикультурного центру Калуша в рамках ІІ етапу конкурсу «Серцем єдиним ми – Україна!».
Наші ліцеїсти гідно представили учнівство Калуської МТГ презентацією науково-мистецького проекту «Олекса Гірник. Вогонь українського відродження». Ліцейна команда «Досвітні вогні» виборола 3 місце (змагалося 13 команд).
Вітаємо команди Вигодської та Перегінської територіальних громад, які відповідно посіли 1 і 2 місця!
Дякуємо організаторам конкурсу за чудову можливість продемонструвати один із аспектів творчої співпраці талановитих учнів і високопрофесійних педагогів, а також укотре виразити через науку й мистецтво свою безмежну любов до України та глибоку повагу до її Героїв.
Фотозвіт за покликанням: