Команда БО «Благодійний Фонд «Чисті серцем» передала ліцеєві 10 сучасних ноутбуків

Адміністрація, педагогічний, учнівський і батьківський колективи Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка засвідчують повагу й подяку небайдужим людям, які виявляють активну громадянську позицію та проводять конструктивну діяльність, спрямовану на створення належних умов для навчання українських дітей.
Сьогодні в нашому закладі відбулася значима подія: команда БО «Благодійний Фонд «Чисті серцем» (Фонд Чисті Серцем) передала 10 сучасних ноутбуків для здійснення якісного освітнього процесу.
З огляду на те, що впродовж 5 останніх років бюджетні кошти на придбання комп’ютерного обладнання для ліцею практично не виділялися (у 2018-2021 роках мало місце першочергове державне фінансування реформи НУШ у початковій школі), таку допомогу складно переоцінити.
Особлива вдячність за організацію надання надважливої для нас благодійної підтримки співзасновнику БО «Благодійний Фонд «Чисті серцем» Василеві Вишиванюку (Василь Вишиванюк/Vasyl Vyshyvanyuk), директору зазначеної організації Ірині Рабарській (Iryna Rabarska), а також депутату Калуської міської ради, начальнику відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту управління соціально-економічного розвитку території Калуської РДА Оксані Савчук (Оксана Савчук).